fota_1

Zarządzanie Budową

 

OJL Group oferuje w pełni zintegrowany zespół usług w zakresie zarządzania procesem budowlanym. Dostarczamy narzędzi i umiejętności technicznych oraz możliwości realizacji zamówień, wynikających z potrzeb i indywidualnych preferencji naszych Klientów. 

Szanując czas i dbając o płynność inwestycji, zapewniamy swoim Klientom całkowitą koordynację między wszystkimi uczestnikami budowy: Inwestorem, wykonawcami, zespołem projektowym, Inspektorami Nadzoru czy biurem kontroli. Posiadamy duże doświadczenie w zarządzaniu budowami, realizowanymi przez kilka wyspecjalizowanych, małych firm, jak i jednego Generalnego Wykonawcę. Ekspertyzy dostarczane przez OJL Group w tym zakresie, pozwalają na koordynację na wszystkich poziomach tak, aby budowa została na oddana na czas, a wniosek o pozwolenie na użytkowanie rozpatrzony pozytywnie. 

Projekt jest « żywym organizmem », podlegającym ciągłym zmianom, nawet po podpisaniu umowy pomiędzy Inwestorem a wykonawcami. Dlatego też OJL Group zapewnia synchronizację pod względem architektonicznym i technicznym nawet na etapie projektów wykonawczych – od momentu rozpoczęcia budowy, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Integralnym elementem naszych usług zarządzania budowami jest bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby obsługa projektów, prowadzona była zgodnie z najwyższymi standardami. Dobrze wyszkolone zespoły fachowców, które cieszą się krajowym i międzynarodowym uznaniem dokładają starań, aby wszystkie procedury wdrażane i przeprowadzane były z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Finalnie, OJL Group wspiera Inwestora w procedurze uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie, oraz w prowadzeniu Książki Obiektu w trakcie trwania jego eksploatacji.

Zapewniamy Państwu:

  • Koordynację całego procesu budowy
  • Opracowanie procedury bezpieczeństwa
  • Syntezę projektów wykonawczych
  • Harmonogram robót budowlanych
  • Uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie

 

sector

Centrum Handlowe Galeria Lubelska

więcej
sector

Hipermarket Carrefour Gliwice

więcej
sector

Sklepy sportowe Decathlon

więcej
sector

Zakład Provost Starachowice

więcej
sector

Siedziba Alinea

więcej
sector

Szkoła Przetwórstwa Mlecznego i Przetwórstwa Mięsnego

więcej
sector

Centrum Handlowe Arkadia

więcej
Copyright © 2012-2019 Fibat. All right reserved.