fota_1

Architektura i Projekty

 

OJL Group jest profesjonalnym i interdyscyplinarnym biurem projektowym, rozbudowującym rozwiązania architektoniczne i techniczne w zakresie projektów różnej wielkości. Firma zapewnia wykonanie wszystkich zadań z zakresu koncepcji technicznej, opracowania projektów budowlanych, przygotowania dokumentacji przetargowej, projektów wykonawczych i warsztatowych.

Powodzenie projektu uzależnione jest już od wyboru lokalizacji. Towarzyszymy naszym Klientom od tego pierwszego, najważniejszego z etapów inwestycji, przygotowując profesjonalną ekspertyzę. Uwzględnia ona cały wachlarz elementów: kryteria techniczne, postępowanie administracyjne, środowiskowe i finansowe.

Niekiedy Klient staje w obliczu konieczności przeprowadzenia modernizacji lub rozbudowy już istniejącego obiektu. W takim przypadku służymy pomocą, przygotowując skrupulatną ocenę stanu technicznego budynku oraz ekspertyzę wielobranżową.

W ostatnim czasie wzmógł się nacisk na ekologiczny aspekt oceny obiektów budowlanych. Restrykcyjne analizy ich wpływu na środowisko wiążą się z zaleceniami ustawodawstwa unijnego. OJL Group, dzięki fachowej i pogłębionej wiedzy swoich pracowników, opracowuje dla Klientów pełną dokumentację, uwzględniającą wszystkie wymagane parametry. Posiadamy doświadczenie w środowisku wymagającym certyfikatów LEED i BREEAM.

Wiedząc, że faza projektowania jest jednym z najważniejszych kroków, od których zależy sukces przedsięwzięcia, zapewniamy Klientom elastyczność w rozwiązaniach architektonicznych i technicznych. Każdy projekt jest rozpatrywany w kilku wariantach, z uwzględnieniem parametrów technicznych, administracyjnych, środowiskowych i finansowych. Współpracując ściśle z Klientem, wybieramy dla Niego najlepsze rozwiązania, które w kolejnych etapach pracy nad projektem są sukcesywnie i konsekwentnie rozwijane.

Nasz zespół architektów i inżynierów czuwa nad każdym z etapów realizacji projektu, aż do jego satysfakcjonującego finału, tj. uzyskania pozwolenia na użytkowanie, a także – na życzenie Klienta –  czuwa nad jego utrzymaniem. Merytoryczna opieka nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektu służy zapewnieniu jego spójności w trakcie poszczególnych poziomów robót.

OJL Group świadczy usługi w zakresie:

 • Programowania
 • Oceny stanu technicznego istniejących obiektów
 • Ekspertyzy wielobranżowej
 • Koncepcji architektonicznej i technicznej
 • Projektów:
  • budowlanych
  • wykonawczych
  • warsztatowych
 • Dokumentacji przetargowej
 • A także doradztwa w trakcie użytkowania obiektów

 

sector

Budynek wielorodzinny Biała Podlaska

więcej
sector

Centrum Handlowe Mercialys Lanester

więcej
sector

Salon Citroën Warszawa

więcej
sector

Supermarkety Tesco

więcej
sector

Budynek Biurowy Sochaczew

więcej
sector

Park Handlowy Białobrzegi

więcej
sector

Zakład Royal Canin Niepołomice

więcej
Copyright © 2012-2019 Fibat. All right reserved.