onas

sektory

Obiekty Handlowe

OJL Group może pochwalić się bogatym doświadczeniem w budowie obiektów handlowych. Zarówno w projektowaniu, zarządzaniu inwestycjami i budowami, jak również w sektorze Design & Build.

Zakres świadczonych usług obejmuje wszystkie typy obiektów handlowych, m.in. powierzchnie sprzedaży (poczynając od małych butików, a kończąc na centrach handlowych), budynki związane z utrzymaniem środków transportu czy centra obsługi samochodów. 

OJL Group wspomaga zarówno nowe przedsięwzięcia, ale też partycypuje w modernizacjach obiektów istniejących, co odbywa się bez zakłóceń ich funkcjonowania.

Dzięki swoim siedzibom we Francji i w Polsce, OJL Group dysponuje możliwością towarzyszenia swoim Klientom w ich rozwoju na terenach innych krajów europejskich.

Bazując na lokalnych ekipach, OJL Group rozwinęła unikalną zdolność jednoczesnego prowadzenia kilku inwestycji, wykonywanych dla różnych sieci handlowych. Bez uszczerbku na jakości żadnej z nich i z zachowaniem takich samych – wysokich – standardów działania.

 

sector

Centra handlowe i Parki handlowe

więcej
sector

Hipermarkety i supermarkety

więcej
sector

Średnie powierzchnie wolnostojące

więcej
sector

Zagospodarowanie sklepów

więcej
Copyright © 2012-2019 Fibat. All right reserved.